0

U bë e njohur si vajza e këngëtares, Shyhrete Behlulit dhe tani, Njomza Martinaj është një emër shumë i përfolur në publik e media rozë.

Ajo më vonë u bë tejet e komentuar si grimere shumë e zonja, përcjell ORAinfo.

Krahas punës dhe angazhimeve, Njomza është shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se e ka grymosur veten por duket se kësaj here nuk i ka shkuar mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE