0

Njomza ndan imazhin më të mirë me burrin e saj.

Vajzat e Shyhrete Behlulit janë ndër emrat më të njohur në mediat rozë.

Duke qenë gjithmonë aktive me poza të shumta, ato nuk mungojnë asnjëherë në lajme, shkruan Kosovarja.

Këtë herë, Njomza ndau një moment nga hapësira e veturës bashkë më burrin e saj duke reflektuar me shumë pozitivitet.

Mirëpo Njomza e ka rrezikuar jetën e saj dhe të burrit me këtë veprim, pasi ky i fundit ishte duke vozitur dhe një shpërqendrim mund t’iu kushtonte shumë.

SHPËRNDAJE