0

Njomza tashmë është shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si grimere shumë profesioniste, shkruan ORAinfo.

Njomza nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar punën që ka bërë me një vajzë, e cila duket se është maturante.

Vajza në fjalë po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

SHPËRNDAJE