0

Njomza është vajza e madhe e Shyhretes.

Ajo njihet si një grimere shumë e zonja dhe tejet profesioniste, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve në profesion ajo nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Mbrëmë ajo e ka rregulluar nusën e Medës, Lulën, e cila u duk mjaftë bukur.

Por, ajo që merr vëmendjen është shenja që Lulja ka tek pjesa e syrit, e të cilën nuk arriti t’ia fshehë as grimi i Njomzës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE