0

Kur është fjala për nuset e estradës, është Learta Jakupi ajo që përherë merr vëmendjen më të madhe.

U bë e njohur si reja e Shyhretes, por që nga fillimi janë paraqitjet e saj ato që e bënë të jetë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Ajo njihet për bukurinë dhe thjeshtësinë që e transmeton në çdo paraqitje publike.

E sot, Njomza e ka rregulluar atë dhe me këtë pamje Learta mezi që po njihet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE