0

Learta vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot Njomza e ka rregulluar atë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE