0

Njolina Martinaj është vajza e vogël e Njomzës.

Ajo është një bukuroshe e vërtetë, shkruan ORAinfo.

Njolina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton fundit ajo shihet e grimuar me një grim shumë të rëndë dhe po duket bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE