0

Njomza Martinaj u bë e njohur në publikut si vajza e madhe e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është një grimere shumë e njohur dhe tejet profesioniste, përcjell ORAinfo.

Njomza nuk heziton që tërë kohën ta shpërndajë punën që bën në sallon nëpër rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka rregulluar mbesën e burrit, e ajo duket të jetë një ndër maturantet më të bukura./ORAinfo/

SHPËRNDAJE