0

Engjëllusha Salihu është këngëtarja që po bën shumë bujë në muzikën popullore shqiptare.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve, ajoë është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se e ka grymosur motra dhe me këtë pamje po duket si kukull./ORAinfo/

SHPËRNDAJE