0

Shyhrete Behluli është këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore dhe një ndër më të pëlqyerat nga ky zhanërr.

Përveç që është tejet e njohur në publik edhe jeta e saj private është jo pak e përfolur në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Dje në shtëpinë e saj ka pasur festë të madhe sepse vajza e saj Njomza ka lindur djalë pas dy vajzave.

E me këtë rast të gjithë familjarët e saj kanë postuar foto për të na treguar sa janë gëzuar, mirëpo ai më ‘prekësi’ duket të jetë postimi i vajzës së madhe të Njomzës, e cila me një foto e ka shprehur gëzimin që ka me lindjen e vëllait të saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE