0

Njomza tashmë është shumë e njohur për publikun.

Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si grimere shumë profesioniste, shkruan ORAinfo.

Njomza nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto nga vendi i punës, ku duket me një stil mjaftë interesant të veshjes./ORAinfo/

SHPËRNDAJE