0

Njomza Martinaj merr urime të shumta për ditëlindje.

Vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, Njomza Martinaj sot feston ditëlindjen.

Familja Salihu është mjaft e komentuar në mediat rozë, shkruan Kosovarja.

Ajo është mjaft e njohur në Kosovë falë profesionit që ka, por edhe si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhretes.

Grimerja ka marrë mjaft urime nga familjarët dhe shoqëria.

Njomza është e martuat dhe ka tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë.

SHPËRNDAJE