0

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Bashkëshortja e këngëtarit Meda na ka prezantuar me babain e saj.

Duke qenë gruaja e një këngëtari me emër, Luljeta po ashtu ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në Instagram, shkruan lajmi net.

Në mesin e disa fotografive familjare e atyre me koleget e kolegët e Medës, Lulja ka zgjedhur ta publikoi edhe një foto me babain e saj të foto me babain e saj të cilit e ka njoftuar me ndjekësit.

Bazuar në këtë foto ajo i ka ngjarë shumë të atit.

SHPËRNDAJE