0

Erxhina Ismajli është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë shumë e njohur si nusja e Milotit dhe kunata e Edona Llalloshit, shkruan ORAinfo.

Si Erxhina ashtu edhe Miloti janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ndër postimet e saj të shumta, mund të shohim edhe të tilla me nënën e saj.

Ajo duket mjaftë e re dhe një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE