0

Kaltrina është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, Kaltrina arriti të bëhet një ndër më të pëlqyerat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto përmes së cilën e uron vëllaun e saj për ditëlindje.

Nga fotoja, Kaltrina nuk duket se ngjanë shumë me vëllaun./ORAinfo/

SHPËRNDAJE