0

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, shkruan ORAvip.

Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Por, një bukuroshe e vërtetë është edhe vajza e saj, me të cilën keni mundësi të njoftoheni sonte./ORAvip/

SHPËRNDAJE