0

Kujta dhe Meri vazhdojnë të jenë shumë të dashur për publikun.

Ata janë dy dizajnerë shumë të njohur për publikun.

Ata kanë dizajnuar rroba për shumë nga yjet e estradës sonë, shkruan ORAinfo.

Kujta dhe Meri tashmë nuk janë shumë aktiv, por gjithsesi vazhdojnë me punën e tyre.

E në rrjetet sociale, nuk mungojnë as postime e tyre.

Së fundmi ata na kanë prezantuar edhe me vajzën e tyre bukuroshe.

E veshur e tëra në të kuqe, vajza e tyre iu ‘ҫmend’ me këtë pamje./ORAinfo/

SHPËRNDAJE