0

Kjo është shtëpia super luksoze e të fejuarit të Gentes.

Genta Ismaili po vjen me një projekt të ri muzikor dhe lajmi për këtë risi është bërë i ditur pak ditë më parë, shkruan Kosovarja.

Siç merret vesh, këngëtarja kosovare nuk do të vjen vetëm, por në duet me një këngëtar të mirënjohur nga Turqia.

Genta, ka kohë që nuk është edhe aq prezente në botën e muzikës, andaj bashkëpunimi po pritet me kurreshtje nga publiku i saj.

SHPËRNDAJE