0

Njihuni me shtëpinë luksoze të Labinot Tahirit.

Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri, ka postuar një imazh brenda shtëpisë së tij.Ky imazh i rrallë nga këngëtari u komentua dhe u pëlqye shumë nga ndjekësit e tij.

“N’shpi tuj mendu kah me ia mbajt…”, shkroi Labi krahas kësaj fotografie.

Kujtojmë se, Labinot Tahiri ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

SHPËRNDAJE