0

Shkurta është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Pos për këngë, ajo njihet edhe për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh të ndjekësve.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me motrën e saj.

Të dyja ngjajnë mjaftë shumë me njëra-tjetrën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE