0

Kaltrina Mikushnica vazhdon të jetë ndër moderaotret më të dashura për publikun.

Me fytyrën e saj simpatike dhe sharmin që e karakterizon, ajo ka arritur ta bëjë për vete publikun, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E sot, ajo ka publikuar një foto nga festa që organizoi për vajzën e saj ku ajo shihet e përqafuar me motrën e burrit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE