0

Adelina vazhdon të jetë pjesë e mediave rozë.

Ajo tashmë është bërë nënë dhe po del të jetë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Adelina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E sot në profilin e djalit të saj në Instagram, ajo ka publikuar një foto të Jonit me hallën.

Duket se kunatat kanë raporte mjaftë të mira mes vete./ORAinfo/

SHPËRNDAJE