0

Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Glauk Konjufca ka një jetë të lumtur familjare.

Konjufca i Vetëvendosjes është i martuar me Emira Bajçinca, e cila është asistente në Degën e Gazetarisë të UP-së.

Bukuroshja dhe Glauku janxë prindër të dy vajzave.

Ajo shpesh ndan me miqtë e saj në rrjetin social Facebook, fotografi të ndryshme me vajzat dhe Galukun.

Edhe sot Emira ka publikuar disa fotografi, ku duket mjaft në formë.

Ajo është edhe aktore dhe dikur ka qenë pjesë e serialeve, filmave vendor, madje edhe nëpër këngët për fëmijë.

SHPËRNDAJE