0

Modelja dhe moderatorja e sportit Kadrie Canolli ka pozuar në top formë.

Ajo ndiqet nga 47 mijë ndjekës të cilët e përcjellin me kuriozitet të madh dhe me simpati të veçantë.

Kadrija jo vetëm që shquhet për bukurinë e saj por edhe linjat e bollshme trupore që nuk përton ti ekspozojë kur janë në pyetje fotot për rrjetet sociale, shkruan Kosovarja.

Sonte bukuroshja ka sjellë një foto ku mori gjithë vëmendje me bukurinë e saj të pashoqe.

Shikojeni e vlerësojeni se a është biondina më e bukur në Kosovë?

SHPËRNDAJE