0

Learta Jakupi bashkë me nënën dhe dy kunatat e saj po qëndrojnë këto ditë në Milano.

Ato po e shijojnë këtë kohë së bashku e me vete kanë marrë edhe Matinin, përcjell ORAinfo.

Që të gjitha kanë publikuar imazhe të ndryshme nga pushimi për të na treguar sa po kënaqen.

E Learta ka publikuar disa foto ku ajo, Drita, Engji dhe Gresa po duken njëra më zonjë se tjetra./ORAinfo/

SHPËRNDAJE