0

Elita dhe Gjiko janë çifti më i përfolur në publik e në media për momentin.

Ata para pak javësh u bënë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Po aq të njohur sa ata janë edhe familjarët e tyre, e sidomos nëna e Gjikos.

Në fotot që ajo i poston shohim se ajo është një zonjë që duket si 20 vjeçare./ORAinfo/

SHPËRNDAJE