0

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo përveç për me këngët e saj është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Po aq e përfolur sa ajo po bëhet edhe reja e saj, Erza.

Ajo u bë e njohur që pas martesës së Gresës dhe që nga atëherë është shumë e komentuar.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë për kafe me shoqe e është veshja e saj ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE