0

Edona Llalloshi vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat shihet e veshur si zonjë e vërtetë.

Edonën gjithmonë jemi mësuar ta shohim të veshur me shumë stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE