0

Muzikanti Milot Binaku është shumë i njohur për publikun.

Ai u bë i njohur kohë më parë edhe si i dashuri i Genta Ismailit, lidhja e të cilëve ka përfunduar prej kohësh, shkruan ORAinfo.

Miloti tashmë është i martuar dhe ka fëmijë.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Miloti përmes një postimi sot, na ka njoftuar me nënën e tij, e cila është një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE