0

Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko.

Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/elita-mp4-8″]

Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se ka dal për kafe dhe po duket shumë bukur. /ORAvip/

SHPËRNDAJE