0

Këngëtari i mirënjohur, Shpat Kasapi sot ka ndarë një imazh me ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

E kjo fotografi nuk ishte e rëndomtë pasi që paraqet edhe një pjesë të jetës së tij që pa dyshim iu intereson fansave.

Ai ka shuar kurreshtjen e tyre duke prezantuar të dashurën e tij.Çifti duken shumë bukur pranë njëri tjetrtit, teksa fotorgafinë Shpati e ka shoqëruar me një dedikim romantike.

“Unë premtoj ta trajtoj zemrën tënde me kujdes dhe ta çmoj me dashuri”, ka shkruar Shpati. Të shumta janë komentet e ndjekëse që kanë uruar më të mirat për Shpatin dhe Selvijen.

SHPËRNDAJE