0

Pak javë më parë Remzie Osmani martoi djalin e saj, Hamzën.

Kanë kaluar vetëm dy javë kur Remzija u bë vjehërr për herë të parë.

Një dasëm e organizuar në mënyrë superiore, e cila do të mbahet mend gjatë, shkruan Kosovarja.

Ky fakt e gëzoi tej mase Remzien, pasi që martoi djalin e hasretit.

Përveç organizimeve, e gjithë familja rëndësi të madhe i kanë kushtuar dukjes fizike.

Por qendër e vëmendjes ishte vet këngëtarja, e cila mahniti me veshjet e saj.

Që nga ajo ditë qarkullimi i fotove nuk ka të ndalur në rrjete sociale.

Sot, vet këngëtarja ka hedhur një imazh me veshje tradicionale të qëndisura, e kompletuar edhe me grimin dhe flokët lirisht mund të renditet me nuset e tjera.

Për Gëzimen, fat i madh që vjehrrën do ta ketë gjithmonë si shoqe, në të gjitha versionet kur ajo shoqërohet bashkë me të.

SHPËRNDAJE