0

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, shkruan ORAvip.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sarën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale, po aq edhe Ledrin.

Sonte ata kanë publikuar një foto shumë të bukur së bashku./ORAvip/

SHPËRNDAJE