0

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po bëhet gjithnjë e më i popullarizuar jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Personazhet e këtij seriali janë bërë shumë të njohur edhe në publikun shqiptar, përcjell ORAinfo.

Një emër jo pak i rëndësishëm është ai i Fatmës që në serial paraqitet si një grua me probleme mendore.

Mirëpo, në realitet ajo duket një vajzë e re dhe tejet tërheqëse./ORAinfo/

SHPËRNDAJE