0

Andrra është bashkëshortja e Sinan Hoxhës.

Lidhja e tyre e dashurisë u bë edhe më serioze pasi ata e kurorëzuan atë me martesë. Një vit më vonë erdhi në jetë djali i tyre, Ansi, shkruan ORAinfo.

Ai sot është rritur dhe di të kujdeset shumë mirë për vetën. Nëna e tij, Andrra kujdeset për çdo detaj rreth fëmijës së saj të vetëm.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet se ka shkuar në një argjendari, ku duket se do t’i bëjë vetës një dhuratë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE