0

Tashmë është shumë e njohur për publikun tonë.

Flaka Krenali u bë e njohur nga spektakli “Ethet e së premtes mbrëma”, ku arriti deri në finalen e madhe.

Ajo pastaj vazhdoi karrieren e saj duke u fokusuar tek muzika rok, shkruan ORAinfo.

Flaka pas një kohe filloi t’i përkushtohej pamjes së jashtme, ku nisi me ndërhyrje, duke filluar nga hunda, për të kaluar tek buzët e mollëzat.

E ndërhyrjet mund të vërehen shumë qartë vetëm me krahasimin e një fotografie të mëhershme të saj, me një aktuale.

Më poshtë iu sjellim disa pamje se si dukej më herët Flaka dhe si është ‘transformuar’ tani./ORAinfo/

SHPËRNDAJE