0

Njomza tashmë është shumë e përfolur në media.

Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si grimere shumë profesioniste, shkruan ORAinfo.

Njomza tani është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet Gresa duke u kujdesur për djalin e saj.

Gresa ka bërë një foto të bukur me nipin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE