0

Gresa Salihu është vajza e vogël e këngëtares shumë të njohur kosovare, Shyhrete Behlulit.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Gresa është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto me mbesën e saj për të na treguar sa shumë kohë kalon em të./ORAinfo/

SHPËRNDAJE