0

Poni është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Këngët e saj vazhdojnë të jenë shumë të pëlqyera, shkruan ORAinfo.

Poni është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan të bukur dhe po duket një super-femër./ORAinfo/

SHPËRNDAJE