0

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo njihet me stilin e saj të veçantë dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ariana ka një raport shumë të mirë me vjehrrit e saj e sidomos më Sabriun.

E sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën prezanton këngën e re të vjehrrit e të cilin e quan ‘dashnija jeme’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE