0

Learta po na tregon çdo herë e më shumë se përveç që është tani shumë e suksesshme me biznesin e saj, ajo është tejet e përkushtuar në familjen e saj.

Reja e këngëtares, Shyhrete Behlulit, tani është një ndër personazhet më të përfolura nga publiku dhe mediat rozë, shkruan ORAinfo

E meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka postuar në Instastory një fotografi ku shihet një ëmbëlsirë që e ka gatuar ajo për familjen e saj, e që duket shumë e shijshme./ORAinfo/

SHPËRNDAJE