0

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, përcjell ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se po bëhet gati për festën e Bajramit, e me këtë pyet edhe ndjekësit: A janë ballkavat gati?./ORAinfo/

SHPËRNDAJE