0

Kaltrina Mikushnica vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, Kaltrina arriti të bëhet një ndër më të pëlqyerat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shkruan “A jon bakllavat gati?”.

E këtë postim e ka pëlqyer shoqja e saj, Elita Rudi./ORAinfo/

SHPËRNDAJE