0

U bë e njohur si gruaja e Ermal Fejzullahut dhe tani, Ariana është një emër shumë i përfolur në publik.

Paraqitjet e saj plot stil e bëjnë të jetë përherë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, për ditën e Bajramit, Ariana ka publikuar një foto ku shihet se ka pritur mysafirët me ëmbëlsira e bakllavë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE