0

Modelja shqiptare Agnesa Vuthaj, ka qenë e pëlqyer dhe e përfolur në publik që nga viti 2004, kur u zgjodh Miss Albania.

Modelja nga Istogu, tani menaxhon një biznes te vetin, me veshmbathje pë femra, e që e ka emërtuar ‘Agnesa Vuthaj’, përcjell ORAinfo.

Krahas kësaj, Agnesa vazhdon të jetë pjesëmarrëse në reklama të ndryshme, dhe në fotosesione.

E në një foto që e ka publikuar së fundi ajo shihet e veshur në dimi e jelek e që po duket një nuse shumë e bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE