0

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAvip.

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar se priti për darkë shumë mysafir.

Duket se Medina është një nuse shumë e zonja./ORAvip/

SHPËRNDAJE