0

Afrona nuse me dallamë.

Gruaja e këngëtarit të njohur, Blero Muharremit, Afrona Dika është ndër femrat më të komentuara në mediat rozë shqiptare, shkruan rtv21.

Afrona komentohet shumë për stilin dhe dukjen e saj.

Ani pse ajo nuk i kishte veshur veshjet tradicionale të nuseve kosovare në dasmën e saj, Afronën keni mundësi ta shihni të veshur me dallamë në fotosesisonin e fundit.

Poshtë këtyre fotografive të publikuara në Instagram ajo ka shkruar se është krenare që është shqiptare dhe nuk i harron traditat.

SHPËRNDAJE