0

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAvip.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi shfaqet e veshur me shumë stil. në këtë paratiqje Ryva po shfaqet një nënë shumë provokuese. /ORAvip/

SHPËRNDAJE