0

Tuna vazhdon të jetë personazh shumë i përfolur.

Përveç me muzikën e saj ajo është edhe shumë e përfolur në publik për jetën private, shkruan ORAinfo.

Tuna tani është e martuar me muzikantin, Patris Berisha dhe ka një djalë që e kanë quajtur, Tian.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Tuna sot ka publikuar një foto nga pushimet në të cilën bashkë me Tianin i cili ka fjetur në duart e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE