0

Kaltrina Mikushnica është moderatore shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Sot me rasti ne festës së Bajramit ajo ka publikuar një foto shumë të bukur me vajzat e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE